Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, to dobry powód, aby zastanowić się czy jesteśmy wobec siebie życzliwi i pomocni. Z tej okazji w naszej szkole Samorząd Uczniowski przygotował „życzliwe opaski na rękę”, na których były zapisane pozytywne stwierdzenia. Dzień Życzliwości utwierdził nas w przekonaniu, że warto być przyjacielskim na co dzień. Pamiętajmy, że bycie uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie. Okazana serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko, a pozytywna energia, którą przekazujemy innym ludziom, wraca do nas z nawiązką!
Akcję przeprowadzili opiekunowie Samorządu Uczniowskiego we współpracy z panią Joanną Muniak.