Święta Bożego Narodzenia to czas miłości i ciepła…

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie PSP nr 4 w Kozienicach wybrali się z wizytą do Domu Pomocy Społecznej im. Kazimiery Gruszczyńskiej. Na spotkaniu dzieci z klasy 2b zaprezentowały program artystyczno – wokalny przygotowany pod kierunkiem Pani Sylwii Bernaś i Pani Agnieszki Klimas. Nie zabrakło też miłych upominków wykonanych przez uczniów i rodziców społeczności szkolnej. Pan Dyrektor Szkoły Andrzej Suwała złożył serdeczne życzenia Bożonarodzeniowe wszystkim mieszkańcom i pracownikom ośrodka. Nie obyło się też bez wspólnego śpiewania kolęd. Celem odwiedzin było zwrócenie uwagi na otaczający nas świat oraz możliwości jego zmiany poprzez czynienie dobra na rzecz ludzi szczególnie potrzebujących – starszych. Wizyta była bardzo ciekawym i miłym przeżyciem zarówno dla uczniów jak i podopiecznych Domu Pomocy Społecznej.