Teatrzyk UTW „Baśń kozienicka”

25.10.2018 roku w Oddziałach przedszkolnych wystąpili dziadkowie i babcie- wolontariusze z Uniwersytetu Trzeciego Wieku Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Przestawili teatrzyk pt. „Baśń kozienicka” na podstawie książki, którą napisał pan Dariusz Szewc. Przedstawienie przybliżyło dzieciom historię powstania Kozienic. Dzieci z ciekawością i zaangażowaniem śledziły losy bohaterów. Przy organizacji spotkania wolontariuszy z UTW Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka w Kozienicach pomogli wolontariusze z Klubu Młodzieżowego „Skrzydła” działającego również przy KDK, Starostwo Powiatowe w Kozienicach oraz kozienickie sklepy. Projekt został dofinansowany ze środków projektu „UTW dla społeczności” będącego częścią programu „Uniwersytety Trzeciego Wieku” Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”.