TO JUŻ TRADYCJA!!! Uczniowie pomagają bezdomnym zwierzętom!

Po raz szósty członkowie koła LOP działającego w naszej szkole pod opieką p. Iwony Bitner postanowili pomóc podopiecznym Miejsca Tymczasowego Przetrzymywania Bezdomnych Zwierząt przy KGK w naszym mieście. Rolę koordynatorów wzięli na siebie uczniowie klasy 8b. To oni zbierali do puszek pieniądze (529 zł) na karmę, koce i pokarm. Liderami akcji były uczennice: Oliwia Waligórska, Nikola Barańska, Matylda Kusio i Zofia Dropia. Do akcji włączyły się również Odziały Przedszkolne,dzięki którym udało się zebrać tak dużą ilość pokarmu oraz koców.Wspólnym wysiłkiem przekazaliśmy 160 kg pokarmu suchego i 19,5 kg pokarmu mokrego- dla psów, 26 kg pokarmu suchego i mokrego dla kotów oraz 15 sztuk koców.
Uczennice z klasy 8b, które włączyły się z dużym zaangażowaniem w tę akcję odebrały nagrody przekazane przez Kozienicką Gospodarkę Komunalną.
Uczniowie i Rodzice kolejny już raz pokazali, że leży im na sercu dobro bezdomnych zwierząt i z dużym zaangażowaniem włączyli się do zbiórki. Wszystkie zgromadzone artykuły zostały przekazane do Przytuliska.