Uczniowie pomagają bezdomnym zwierzętom!

Po raz siódmy członkowie koła LOP działającego w naszej szkole pod opieką p. Iwony Bitner postanowili pomóc podopiecznym Miejsca Tymczasowego Przetrzymywania Bezdomnych Zwierząt przy KGK w naszym mieście. Rolę koordynatorów wzięli na siebie uczniowie klasy 8b. To oni zbierali do puszek pieniądze (1008 zł) na zakup karmy. Ponadto uczniowie pozyskali karmę i koce dla zwierząt. Liderami akcji były uczennice: Amelia Molenda, Julia Jedlikowska, Zofia Lenarczyk. Do akcji włączyły się aktywnie Oddziały Przedszkolne.Wspólnym wysiłkiem przekazaliśmy 86 kg pokarmu suchego i 35 kg pokarmu mokrego- dla psów, 14 kg pokarmu mokrego dla kotów oraz przysmaki i paszteciki.
Uczennice z klasy 8b, które aktywnie włączyły się  tę akcję odebrały symboliczne nagrody przekazane przez Kozienicką Gospodarkę Komunalną.
Uczniowie i Rodzice kolejny już raz pokazali, że leży im na sercu dobro bezdomnych zwierząt.Wszystkie zgromadzone artykuły zostały przekazane do Przytuliska.
Kierujemy podziękowania do wszystkich, którzy włączyli się w akcję.