Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dnia 13 października 2022 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły oraz odśpiewaniem hymnu narodowego , po którym pan dyrektor Andrzej Suwała złożył serdeczne życzenia nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły. Wyraził swoje uznanie dla ich pracy, życząc wytrwałości oraz satysfakcji z wykonywanego zawodu.

Ważnym i miłym akcentem tej uroczystości było wręczenie nagrody Dyrektora wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom szkoły.

Pani Sylwia Kalbarczyk odczytała list Senatora Stanisława Karczewskiego.

Uczniowie z klas: 5b,5c, 2c, 2b zaprezentowali swoje talenty wokalne i aktorskie w krótkim programie artystycznym. Oprawę muzyczną zapewnił chór pod batutą Pani Renaty Chmielewskiej.

Na zakończenie uroczystości  głos zabrał ponownie dyrektor Andrzej Suwała, który podziękował wszystkim występującym młodym artystom oraz nauczycielom,  pani Eli Deszczce, Sylwii Bernaś, Ewelinie Gabryszewskiej, Renacie Kobylskiej, Joannie Muniak, odpowiedzialnym za przygotowanie akademii.