Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Po wakacyjnych podróżach i słonecznych dniach przyszedł czas na nowe wyzwania oraz przygody. Dyrektor Tomasz Trela serdecznie przywitał uczniów, rodziców i nauczycieli i życzył wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym. Pan Dyrektor w szczególności powitał nowe klasy pierwsze.
Uczniowie z radością powitali pierwszaków , którzy poszerzyli naszą społeczność uczniowską . Dyrektor podkreślił że, to pierwsze rozpoczęcie roku szkolnego bez klas gimnazjalnych od 20 lat. W wyniku reformy edukacji gimnazja zostały wygaszone.
Poza radosnymi nastrojami nie zabrakło zadumy. Uczciliśmy chwilą ciszy pamięć walczących podczas II wojny światowej, której 80 rocznica wybuchu przypadła dzień wcześniej.
Po uroczystości uczniowie usłyszeli pierwszy dzwonek i udali się na spotkania ze swoimi wychowawcami.