Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

„Uczymy się nie dla szkoły,

lecz dla życia”.

Dnia 1 września 2022 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023. Po beztroskiej wakacyjnej przerwie przyszedł czas na naukę, podejmowanie nowych wyzwań i zdobywanie doświadczeń. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły, wszyscy zaśpiewali hymn państwowy, przy akompaniamencie pani Renaty Chmielewskiej.

Następnie Dyrektor Andrzej Suwała serdecznie przywitał uczniów, rodziców i  nauczycieli w murach Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4. Życzył owocnej edukacji i wielu sukcesów w tym nowym roku szkolnym. Pan Dyrektor przedstawił wychowawców poszczególnych klas:

1a – Joanna Lenarczyk

1b – Małgorzata Sienkiewicz

2a – Agnieszka Strzelczyk

2b – Sylwia Bernaś

2c – Elżbieta Deszczka

2d – Ewelina Kądrowska

3a – Magdalena Prygiel

3b – Agnieszka Subocz

3c – Małgorzata Tokarczyk

4a – Przemysław Nowak

4b – Jacek Wochniak

5a – Dariusz Bojdziński

5b – Agnieszka Cieślakowska

5c – Renata Kobylska

6a – Iwona Bitner

8a – Krzysztof Caban

8b – Bożena Jagiełło

Następnie pani Sylwia Kalbarczyk odczytała list Burmistrza Gminy Kozienice pana Piotra Kozłowskiego, który życzył całej społeczności szkolnej: „wielu sukcesów, satysfakcji z  wykonywanych obowiązków, cierpliwości, entuzjazmu, a przede wszystkim zdrowia, pogody ducha i poczucia bezpieczeństwa”.

Poza radosnymi nastrojami nie zabrakło chwili zadumy. Dyrektor Andrzej Suwała przypomniał, że dziś obchodzimy 83 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Minutą ciszy uczciliśmy pamięć walczących i poległych za wolność naszej ojczyzny.

Na zakończenie uczniowie pod opieką wychowawców rozeszli się do swoich sal.

Prowadzenie uroczystości – Dariusz Bojdziński, fotografia – Przemysław Nowak, dekoracja – Dorota Kogut, nagłośnienie – Sebastian Kotlarek