Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/21

25.06.2021 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Dzień wcześniej całoroczną pracę podsumowali uczniowie klas I-III.  Podczas uroczystości szkolnej nie zabrakło sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. Dyrektor szkoły p. Tomasz Trela podziękował za całoroczną pracę wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom. Podziękowania złożyli również przedstawiciele Rady Rodziców p. Iwona Grudzień i Katarzyna Kobus, a także uczniowie, których reprezentowała przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Karolina Szczypior. Po podziękowaniach przyszedł czas na nagrody. Uczniowie wyróżniający się otrzymali nagrody książkowe. Całą uroczystość poprowadzili Joanna Lenarczyk i Grzegorz Kocyk. Na zakończenie Dyrektor życzył wszystkim udanych wakacji.

Klasy IV – VII