Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas ósmych

25 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas ósmych. W tym roku wyjątkowo, ze względu na pandemię koronawirusa, uroczystość odbyła się z zachowaniem szczególnych norm sanitarnych, każda klasa o innej godzinie. Wzięli w niej udział uczniowie klas ósmych, rodzice absolwentów i wychowawcy. Dyrektor Tomasz Trela w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim tegorocznym absolwentom za sumienną i ciężką pracę przez dwa lata nauki, podziękował również wszystkim rodzicom, bez których odniesienie sukcesu nie byłoby możliwe. Pan dyrektor podkreślił, że był to trudny rok z powodu trzech miesięcy zdalnej edukacji, był to również czas próby i sprawdzianu dla nauczycieli, rodziców, samorządów i dyrektorów.
Wychowawcy klas wręczyli nagrody wszystkim tym absolwentom, którzy szczególnie wyróżnili się osiągając bardzo wysokie wyniki w nauce i zdobywając wysokie miejsca w licznych konkursach.
Dziękujemy Wam za 2 lata spędzone z nami i życzymy powodzenia, udanych bezpiecznych wakacji i powrotu do szkół w nowym roku szkolnym.
Odpoczywajcie bezpiecznie !!!