Uroczystość zakończenia roku przedszkolnego

Żegnamy cię dziś przedszkole, szkoła już woła nas! Nie martw się tylko bardzo, bo wpadniemy tu jeszcze nie raz. Zatęsknimy za naszymi misiami, za lalkami, i za klockami, odwiedzimy Cię jeszcze na pewno i wspominać Cię będziemy nocami.
20 czerwca 2023r. odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania zerówkowiczów , którzy od września rozpoczną naukę w szkole . Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.
Początek uroczystości to przywitanie przybyłych gości oraz rodziców, następie rozpoczął się występ przedszkolaków. Były wiersze i piosenki i wspaniały taniec , który zachwycił wszystkich. Po występach Dyrektor Andrzej Suwała wręczył dzieciom dyplomy oraz nagrody – niespodzianki. Kolejni absolwenci naszych oddziałów przedszkolnych opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.