VI Rajd Integracyjny

Wspaniały początek roku szkolnego naszych nowych uczniów.
To był dzień pełen radości , wspólnej zabawy i pozytywnych wrażeń 🙂
15 września 2016 roku odbył się już VI integracyjny rajd uczniów klas pierwszych Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach. W rajdzie wzięło udział prawie 140 gimnazjalistów. Celem imprezy była integracja środowiska uczniowskiego poprzez wspólną zabawę. Wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami spotkali się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kozienicach o godz. 9.00 .Zabawę zaczeliśmy od sprawdzenia swojej wiedzy na temat historii Kozienic. Następnie po dynamicznej rozgrzewce przy muzyce , którą wspaniale poprowadziła Julia Kolak z klasy 1d, uczniowie rozpoczęli drużynowe zmagania w konkurencjach sportowych na wesoło. Poszczególne zadania były nagradzane punktami. Po ich podliczeniu klasyfikacja końcowo wypadła następująco:
I m – kl. I a 34 pkt.
II m – kl. I f 32 pkt.
III m – kl. I b 30 pkt.
IV m – kl. I d 24 pkt.
V m – kl.1e 22pkt
VI m-kl.1c 19pkt

Klasy za udział w konkurencjach otrzymały pamiątkowe dyplomy, które wręczył Dyrektor Gimnazjum Tomasz Trela. Imprezę zakończyło wspólne ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Rajd Integracyjny klas pierwszych był udany i spełnił swoje zadania. Nasi uczniowie świetnie się bawili, lepiej poznali i przeżyli niezapomniane chwile.
Organizatorami imprezy byli nauczyciele wychowania fizycznego oraz wychowawcy klas I.
Quiz historyczny przygotował i przeprowadził nauczyciel historii Grzegorz Kocyk.
Koordynator rajdu Krzysztof Caban.