VIII Otwarte Mistrzostwa Sudoku w I LO w Kozienicach rozstrzygnięte!

Ta łamigłówka matematyczna cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród młodzieży, co widać było po liczbie osób, które zdecydowały się z nią zmierzyć podczas mistrzostw. Oprócz klasycznego Sudoku uczestnicy rozwiązywali też inne jego odmiany, co urozmaiciło grę. W konkursie brali udział uczniowie Liceum Ogólnokształcącego, Publicznego Gimnazjum Nr 1, Publicznego Gimnazjum Nr 2 i Publicznego Gimnazjum w Świerżach Górnych.

Naszą szkołę reprezentowało siedmiu uczniów: Weronika Konopka / kl. IIa/, Daria Domagała  /kl. IIa/ , Jakub Krawczyk /kl. II d /, Diana Kuśmierczyk /kl. IIc/ , Krzysztof Celuch /kl. IIIa/, Karol Bączek /kl. IIIa/, Mateusz Pujanek / kl. III.b/.

Konkurs składał się z dwóch etapów. O wynikach decydowała ilość punktów za prawidłowo uzupełnione pola.

Uczeń naszego gimnazjum – Krzysztof Celuch zajął w tych mistrzostwach II miejsce.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych owocnych zmagań z Sudoku.