Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

15 stycznia 2017r. w całej Polsce po raz 25 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak co roku uczniowie PG1 kwestowali na ulicach naszego miasta. W Kozienicach zbiórkę prowadziło 50 wolontariuszy, z czego 26 to uczniowie naszego gimnazjum. Wykazali się oni dużą wytrwałością i pogodą ducha, mimo iż musieli zmagać się z niską temperaturą, śniegiem i oblodzonymi chodnikami. Mieszkańcy Kozienic chętnie włączali się do akcji, wrzucając pokaźne sumy pieniędzy do puszek. Brawo dla Zosi Lewandowskiej i Natalii Przerwy, które zebrały najwięcej pieniędzy – 2042,80 gr. Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom za zaangażowanie, poświęcony wolny czas i mnóstwo pozytywnej energii. Z pewnością zostanie ona przeniesiona na osoby starsze i dzieci, dla których w tym roku grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Dziękujemy Kozienice24 za część udostępnionych zdjęć