Wycieczka przedszkolaków

W poniedziałek 13.06 cztery najmłodsze grupy przedszkolne – 3letnie Słoneczka i Biedronki, 4letnie Motylki i 4-5letnie Delfinki, udały się na wycieczkę autokarową do Zalesia Górnego, do Dzielnicy Filmowej. Pomimo niekorzystnej aury pogodowej i kapiącego na głowy deszczu zabawa była wyśmienita. Zwiedziliśmy Krainę Dinozaurów, przeszliśmy ścieżką Baśniowych Bohaterów, gdzie powitały Nas Krasnoludki, 3 Świnki, Jaś i Małgosia, Pszczółka Maja, Święty Mikołaj – któremu już dziś mogliśmy szepnąć swoje świąteczne marzenia. Mogliśmy poszaleć na zjeżdżalniach i basenie z kulkami, tworzyć fontannę z kulek, walczyć z multimedialnymi kosmicznymi rakietami i bawić się w na zadaszanej Sali zabaw. Był też pyszny posiłek, a po odzyskaniu sił oglądaliśmy sprzęt militarny i poznaliśmy bliżej wybrane morskie stworzenia.

Mimo młodego wieku, padającego deszczu wszystkie przedszkolaki doskonale dały sobie radę bawiąc się doskonale. Jesteśmy umówieni na wycieczkę za rok.