Wyjazd do Wilanowa

W piątek 13 grudnia w godzinach popołudniowych odbył się wyjazd do Królewskiego Ogrodu Świateł w Wilanowie, zorganizowany przez Rodziców i Nauczycieli oddziałów Przedszkolnych Naszej Szkoły.

W wyjeździe tym wzięło udział łącznie 160 osób, które  trzema autokarami o godzinie 17.00 dotarło do Wilanowa, gdzie czekała ich uczta dla ciała i duszy
w postaci przepięknych, kolorowych iluminacji połączonych z oprawą muzyczną.

Można było przespacerować się świetlnym tunelem, wsiąść do magicznych sań ciągniętych przez zaczarowane łabędzie, podziwiać fontannę utworzoną
z białych i żółtych lampek, w której w rytm muzyki klasycznej poruszały się koniki morskie. Nie zabrakło również jabłoni z rajskimi złotymi owocami i płonących pochodni. A gdy ktoś zmarzł, mógł udać się do wiosennego ogrodu pełnego tulipanów i kwitnących drzew wiśni.

Zwieńczeniem tak pięknego wieczoru był posiłek w znanej wszystkim dzieciom (i nie tylko) restauracji,  bez odwiedzin której niż można uznać wyjazdu za kompletny. Sądząc po minach przedszkolaków i ich całych rodzin wyprawę można uznać za udaną i satysfakcjonującą. Nocne eskapady mają w sobie coś magicznego.