XXVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W ubiegłą niedzielę kilkuosobowa grupa uczniów z Naszej Szkoły w składzie: Julia Brodowska, Oliwia Waligórska, Nina Brzuskiewicz, Jan Kołodziejczyk, Zuzanna Zawadzka, Wiktoria Moniak oraz Adam Król, wzięła udział w XXVIII Finale WOŚP.  Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Wolontariusze z naszej szkoły otrzymali gorące podziękowania od szefowej kozienickiego sztabu WOŚP, Pani Urszuli Strzelczyk za olbrzymią dawkę optymizmu, wytrwałość mimo niskiej temperatury za oknem, kosmiczną energię, olbrzymią dawkę optymizmu  i poświęcony czas. Za zebrane pieniądze fundacja Jerzego Owsiaka będzie mogła wesprzeć lekarzy w ratowaniu życia i zdrowia dzieci. Ponadto będzie mogła podzielić się wiarą, że ludzie mogą być bezinteresowni, wspaniałomyślni, pomocni oraz pełni przyjacielskiego ducha.
Dziękujemy kozieniczanom za wszystkie datki wrzucone do puszek i ciepłe uśmiechy.

Dziękujemy naszym wolontariuszom za poświęcony czas, zaangażowanie oraz gorące serca. Dzięki takim osobom jak Wy, pacjenci, dla których zebrane pieniądze będą przeznaczone, dostają najlepsze lekarstwo na wszystkie dolegliwości – Waszą dobrą wolę, uśmiech i mnóstwo pozytywnej energii.

Takie dni, jak XXVIII Finał WOŚP pokazują, jak radosne jest wspólne czynienie dobra i że świat może stawać się lepszy .