Zaproszenie na konferencję

Zespół Doradców Metodycznych w Kozienicach
mają zaszczyt zaprosić
na konferencję metodyczną:
„Praca w klasie integracyjnej”
która odbędzie się
19 listopada 2015 r.(czwartek) o godz. 14.00
w Publicznym Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach ul. Nowy Świat 24.
Program konferencji:
1. 14.00 – 14.15 Powitanie uczestników
2. 14.15 – 17.15 Dr n. med. Tomasz Srebnicki: Jak pracować z uczniami w klasie integracyjnej?
– Co stymulować? – Jak stymulować? – Czy stymulować?
3. 17.15 – 17.45 Podsumowanie konferencji
Dr n. med. Tomasz Srebnicki jest psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, jest również wykładowcą i terapeutą w Centrum CBT. Jest także pracownikiem Kliniki Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wykładowca i dyrektor dydaktyczny w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT. Zajmuje się diagnostyką dzieci i młodzieży w kierunku ADHD oraz zaburzeń zachowania. Autor publikacji z zakresu psychoterapii zaburzeń wieku rozwojowego.
Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o imienne zgłoszenie udziału w konferencji do dnia 17.11.2015r. poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej MSCDN Radom:
http://www.radom.mscdn.pl katalog szkoleń Specjalne potrzeby edukacyjne Praca w klasie integracyjnej Zgłaszam się Formularz zgłoszeniowy: wypełnić i wysłać Lub: e-mail: metodycy@wp.pl lub tel. 609 490 612, 660 288 485

Zaproszenie na konferencję.pdf