Zawody gminne w piłkę nożną chłopców

Dnia 09.11.2018r. w Hali Sportowej KCRiS Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu w Kozienicach rozgrywane zostały zawody gminne w piłkę nożną chłopców klasy czwarte i piąte. W zawodach wzięło udział 8 zespołów z naszej Gminy: PSP nr 4 w Kozienicach, PSP nr 2 w Kozienicach, PSP w Świerżach Górnych, PSP w Janikowie, PSP w Woli Chodkowskiej, PSP w Stanisławicach oraz gospodarz PSP nr 3 w Kozienicach. Turniej rozgrywany był w 3 grupach systemem każdy z każdym. Wylosowaliśmy 3 grupę PSP Świerże Górne i PSP Stanisławice.
Ze szkołą ze Stanisławic zremisowaliśmy 1:1, a ze Świerżami przegraliśmy 3:0, jednak tylko jedna drużyna z grupy brała udział w grze o miejsca w pierwszej trójce. Ostatecznie nasza drużyna zajęła VII miejsce.
Skład reprezentacji szkoły:
Dawid Kiczyński 4b, Edwin Sałbut 5a, Jakub Karczewski 5a, Oskar Grabowski 5a, Jakub Piątek 5a, Eryk Zając 5b, Wiktor Wiśniewski 5b, Kacper Stawarz, Tobiasz Turbak5b, Tomasz Filipczuk 5b.
Opiekę nad zespołem sprawował Krzysztof Caban.
Zdjęcia : K.Caban