Złoto chłopców w piłce siatkowej

Złoto chłopców w piłce siatkowej Zgodnie z kalendarzem imprez sportowych Miasta i Gminy Kozienice w dniu 10.02.2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4 im. Jana Pawła II w Kozienicach odbyły się rozgrywki sportowe w piłce siatkowej chłopców na szczeblu gminy. W zawodach uczestniczyły drużyny z Publicznej Szkoły Podstawowej im. bp. Jana Chrapka w Świerżach Górnych, Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Zygmunta Starego w Kozienicach oraz organizator Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II. Rozgrywki odbywały się systemem „ Każdy z każdym”. Chłopcy z naszej szkoły wygrali wszystkie mecze pokonali kolegów z PSP Nr 2 2:0 ( 25:22, 25:20 ) oraz z PSP w Świerżach Górnych 2:0 ( 25:17, 25:13 ). Wygrywając zawody , drużyna chłopców z naszej szkoły będzie reprezentowała Gminę w rozgrywkach powiatowych. Opiekunem drużyny jest Krzysztof Caban. Reprezentacja chłopców z naszej szkoły wystąpiła w składzie: Jakub Włodarczyk, Jakub Kordas, Patryk Kondratowicz, Damian Padewski, Michał Cwil, Oskar Wróblewski, Wiktor Wasiński. Wyniki końcowe: I miejsce – PSP nr 4 w Kozienicach II miejsce – PSP nr 2 w Kozienicach III miejsce – PG w Świerżach Górnych.