Złoto w czwórboju dziewcząt w gminie

Dnia 13 maja odbyły się zawody czwórbój dziewcząt i chłopców na szczeblu gminy . W zawodach wzięły udział reprezentacje 4 szkół: PSP nr 2 w Kozienicach, PSP nr 4 w Kozienicach, PSP Janików oraz PSP nr 3 w Kozienicach jako gospodarz zawodów. Naszą szkołę reprezentowali dziewczęta i chłopcy z klas szóstych i piątych.
Poszczególne konkurencje zawodów to: bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 600m/ 1000m.Nasza reprezentacja dziewcząt zdobyła I miejsce, a chłopcy tuż poza miejscem na podium miejsce czwarte. Wielkie gratulacje dla naszych drużyn. Opiekunem drużyny był Krzysztof Caban.
Skład reprezentacji szkoły:
Aleksandra Środa, Oliwia Malczenko, Inga Majcher, Dawid Strzelczyk z klasy 6a,Zofia Gazda, Cezary Strzelczyk, Aleksander Stricel, Aleksander Majcher z klasy 5b, Hanna Ryczkowska, Eryk Cwil z klasy 5c.