Złoto w gminie w piłce ręcznej chłopców

W dniu 20.10.2018r. w  Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Kozienicach odbyły się rozgrywki gminne w piłkę ręczną chłopców.
W zawodach wzięły udział reprezentacje czterech szkół: PSP nr 2 w Kozienicach, PSP w Stanisławicach , PSP w Świerżach Górnych oraz gospodarze PSP nr 4 w Kozienicach. Turniej rozgrywany był systemem każdy

z każdym.

Nasza drużyna po wielkim boju wygrała wszystkie mecze zapewniając  sobie udział  w rozgrywkach na szczeblu powiatowym , które zostaną  rozegrane 24 października w Głowaczowie.

Wielkie podziękowania dla drużyny za waleczność i godne reprezentowanie szkoły podczas zawodów. Na zakończenie zawodów uczestnicy otrzymali dyplomy i medale. Do zwycięstwa drużynę poprowadził Krzysztof Caban.

Reprezentacja PSP nr 4 w Kozienicach zagrała w składzie:

Jakub Włodarczyk 3a,Hubert Kutyła3d, Jakub Bolek 3d, Jakub Kordas 3b, Patryk Kondratowicz, Dawid Maćkula3b, Filip Wasiński3b, Dawid Padewski 3b, Michał Kalbarczyk 3c, Kamil Ochocki 3c, Ksawier Pawlik 3e, Kacper Wójcik 3f.

Wyniki meczów prezentują się następująco :

PSP Świerże Górne  – PSP Stanisławice                      4:0
PSP 4 Kozienice – PSP 2 Kozienice                             11:1
PSP  Stanisławice – PSP 2Kozienice                            0:6
PSP Świerże Górne  – PSP 4 Kozienice               2:6
PSP 4 Kozienice – PSP  Stanisławice                   7:0
PSP 2 Kozienice  –  PSP Świerże Górne               2:3

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
I miejsce –    PSP nr 4 w Kozienicach
II miejsce –  PSP Świerże  Górne