Złoto w gminnych zawodach w mini piłkę siatkową dziewcząt

W dniu 09.12.2023 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Kozienicach odbyły się zawody sportowe w ,,Mini piłkę siatkową dziewcząt” klas piątych i szóstych. W zawodach wzięły udział reprezentacje pięciu szkół: PSP nr 1, PSP nr 3, PSP nr 4, PSP Janików oraz PSP Świerże Górne. Rozgrywki odbywały się systemem każdy z każdym. Występ naszych dziewcząt można uznać za bardzo udany. Dziewczyny z „kozienickiej czwórki ” wygrały wszystkie mecze i zapewniły sobie awans do rozgrywek powiatowych. Na zakończenie wszystkim uczestnikom wręczono medale i dyplomy. Wszystkim gratulujemy. Opiekunem naszej reprezentacji był Krzysztof Caban.
Skład reprezentacji naszej szkoły:
Zofia Gazda, Wiktoria Bomba, Weronika Jastrzębska, Lena Knyt, Angelina Woś, Pola Kopyt, Nikola Krawiec, Agata Jędrych, Hanna Ryczkowska, Hanna Miturska
Klasyfikacja końcowa wszystkich szkół:
I miejsce – PSP nr 4
II miejsce – PSP nr 1