Złoto w piłce nożnej chłopców klas VII i VIII

W sobotę 28 października 2023 roku na boisku Orlik przy Zespole Szkół nr 1 w Kozienicach odbyły się zawody sportowe w piłkę nożną chłopców na szczeblu gminy. W rozgrywkach wzięły udział drużyny ze szkół: PSP 1, PSP3, PSP4, PSP Janików, PSP Świerże Górne oraz PSP Wólka Tyrzyńska . Rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach. Drużyna naszej szkoły w składzie: Wiktor Lach , Gabriel Kołodziejski, Nikodem Jaworski, Dawid Strzelczyk, Jakub Kunecki, Kacper Jasek, Dominik Kamionka, Martin Górka-Nugent. Nasza reprezentacja szkoły wygrała wszystkie mecze w grupach i zagrała finał z PSP nr 1 z Kozienic. Dopiero rozstrzygnięcie meczu zadecydowały rzuty karne w których wygrała nasza szkoła. Na koniec zawodów zostały wręczone medale i dyplomy. Gratulujemy sukcesu! Opiekunem chłopców był Krzysztof Caban.