Złoto w gminie, srebro w powiecie

Drużyna naszej szkoły w składzie: Damian Jasek  /3b/, Przemysław Boryczka / 3b/, Pujanek Mateusz  /3b/,  Sebastian Gregorczyk  /3a/,  Olaf Brudnicki  /3d/,  Konrad Kosmała / 2d/,  Rafał Konopka / 2d/,  Marcin Nowak  /2d/, Kamiński Wojciech  /2d/,  Damian Czernikier  /2b/ oraz Drążyk Tomasz  /2b/ walczyla o awans do rozgrywek na szczeblu powiatu z PG nr2 w Kozienicach oraz z PG w Świerżach Górnych. Po zaciętej  rywalizacji nasi reprezentanci  zremisowali z PG nr2 i wygrali z PG w  Świerżach Górnych, zajmując I miejsce w gminie.

Niestety w rozgrywkach powiatowych zawodnicy naszej szkoły przegrali mecz z drużyną PG w Gniewoszowie i zajęli II miejsce. Opiekunem naszych koszykarzy był nauczyciel w-f Dariusz Bojdziński.

{gallery}images/pg1/2014-2015/gmina/pilka koszykowa{/gallery}