ZŁOTY FINAŁ MIĘDZYPOWIATOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Naszą szkołę reprezentowali Jakub Caban i Bartłomiej Balcerowski z klasy 3 D. W zawodach udział wzięli uczniowie z 17 szkół gimnazjalnych. Turniej został rozegrany w 4 grupach po 4 . Nasi uczniowie trafili do grupy A wraz z zespołami z Wilkowa , Radomia i Lipska. Drużyny grały systemem „każdy z każdym” do 3 wygranych spotkań. Nasi zawodnicy pokonali wszystkich rywali w swojej grupie, wygrywając kolejne spotkania 3:0. W rozgrywkach systemem pucharowym udział wzięło osiem drużyn. Nasza reprezentacja, wykazała się ona ogromną walecznością i pokonała PG Głowaczów 3 :0. W rozgrywkach półfinałowych nasi zawodnicy zagrali z drużyną z Jedlińska. Po długim i wyczerpującym spotkaniu wygrali 3 : 1.W finale zmierzyli się z bardzo dobrze przygotowaną drużyną z Chlewisk. Nasi tenisiści wykazali się dobra kondycją i koncentracją, walczyli do końca. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 3:0 i tym samym po raz drugi w historii szkoły wygraliśmy finał Międzypowiatowych Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasi uczniowie będą reprezentować szkołę na Mazowszu. Gratulujemy im i ich opiekunowi – p. K. Cabanowi oraz życzymy dalszych sukcesów.

{gallery}images/pg1/2012-2013/sport/powiat/tenis stolowy Jedlinsk{/gallery}