Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca oficjalnie zakończył się rok szkolny 2017/2018 . Nadszedł najbardziej wyczekiwany dzień roku szkolnego. O godz. 9.00 na”Orliku” odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.
Po wprowadzeniu sztandaru odśpiewaliśmy hymn państwowy. Następnie głos zabrał pan dyrektor Tomasz Trela, który przywitał zgromadzonych uczniów i rodziców oraz podsumował miniony rok szkolny, podziękował wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi. Następnie głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców pani Renata Wołos, która podziękowała dyrekcji, nauczycielom za owocną współpracę. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Julia Górka podziękowała dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły i życzyła wszystkim udanych wakacji.
Wyróżniający się uczniowie odebrali z rąk wychowawców nagrody książkowe. W tym roku szkolnym było ich naprawdę dużo, widać wyniki pracy naszych uczniów.

Życzymy wszystkim uczniom radosnych, pełnych słońca i pozytywnych wrażeń z wakacji. Odpoczywajcie bezpiecznie !!!