Uroczyste zakończenie roku klas trzecich

21 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego klas III. Wzięli w niej udział uczniowie klas trzecich, rodzice absolwentów, uczniowie klas młodszych i grono pedagogiczne naszej szkoły. Po wniesieniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu narodowego, głos zabrał pan dyrektor Tomasz Trela. W krótkim wystąpieniu podziękował wszystkim tegorocznym absolwentom za sumienną i ciężką pracę przez trzy lata nauki, podziękował również wszystkim rodzicom bez których odniesienie sukcesu nie byłoby możliwe. Pan dyrektor podkreślił, że był to trudny rok ze względu na wprowadzoną reformę oświaty. Następnie wystąpiła przewodnicząca Rady Rodziców pani Renata Wołos, która podziękowała panu dyrektorowi i gronu pedagogicznemu za ciężką pracę. Nie zabrakło także wystąpień przedstawicieli uczniów – Julia Kolak z 2d i przedstawicielka klas 3 Karolina Pietrzyk. W bardzo uroczystej atmosferze zostały wręczone nagrody wszystkim tym absolwentom, którzy szczególnie wyróżnili się osiągając bardzo wysokie wyniki w nauce i zdobywając wysokie miejsca w licznych konkursach, w których brali udział. Dziękujemy Wam za 3 lata spędzone z nami i życzymy Wam powodzenia i udanych bezpiecznych wakacji.