Montaż słowno – muzyczny z okazji Dnia Niepodległości

W dniu 8 października uczniowie klasy 2a przygotowani przez panią Agnieszkę Strzelczyk przedstawili zaproszonym gościom: dyrektorowi Tomaszowi Treli, wicedyrektor Urszuli Szerszeń, nauczycielkom; koleżankom i kolegom z oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych montaż słowno – muzyczny z okazji Święta Niepodległości. Drugoklasiści recytowali wiersze o Ojczyźnie, którym towarzyszyła muzyka Fryderyka Chopina. Zaprezentowali piosenkę pt.,, Jestem Polakiem” do której wykonali  prace plastyczne przedstawiające miasta Polski: zabytki, charakterystyczne cechy regionu, ciekawostki przyrodnicze… Prace stanowiły jeden z  elementów dekoracji. Przedszkolaki i pierwszoklasiści aktywnie włączyli się do wiersza ,, Kto Ty jesteś”, odpowiadając na pytania.

Serdeczne podziękowanie dla florystyki Katarzyny Kurek 🙂

Zdjęcia: Joanna Lenarczyk