Akcja „ Gest serca” 3.12.2020

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych obchodzony jest corocznie 3 grudnia.
Pomimo sytuacji związanej z pandemią i zdalnym nauczaniem, postanowiliśmy zorganizować II edycję Konkursu Kolory Niepełnosprawności pod hasłem „Gest serca”.
Pomysł akcji oraz prezentację wykonały panie Agnieszka Subocz i Joanna Lenarczyk. Uczniowie wielu szkół przygotowali prace przedstawiające gest serca bądź wykonali serce różnymi materiałami i technikami.
Celem akcji w PSP nr 4 jest promowanie tolerancji, akceptacji i szacunku wobec osób niepełnosprawnych. Akcja „Gest serca” pokazała jak wielu uczniów tego dnia integruje się i wspiera osoby z niepełnosprawnością.
Dziękujemy uczniom z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kozienicach, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kozienicach, Publicznej Szkoły Podstawowej w Janikowie, Publicznej Szkoły Podstawowej w Wólce Tyrzyńskiej oraz naszym uczniom z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Kozienicach za tak wspaniałą postawę i wykonanie ciekawych prac. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.