Andrzejki 2015

Ach cóż to był za dzień. Dzień pełen mega pozytywnych wrażeń , fajnej zabawy i radości. Nasza młodzież po raz kolejny pokazała, że można się bawić z full coolturą na wysokim poziomie, wielkie brawa.Tego dnia w szkole oprócz tradycyjnych wróżb andrzejkowych obchodziliśmy „Dzień cebulaka”, czyli uczniowie przebierali się w śmieszne, niepasujące do siebie elementy garderoby. Wieczorem podczas dyskoteki wyłoniliśmy zwycięzców. Gratulujemy Damianowi Czernikierowi, Mateuszowi Pietrzykowi oraz Przemysławowi Milcuszkowi, to ich stroje zostały uznane za najśmieszniejsze. Kolejną atrakcją tego dnia były wróżby andrzejkowe. Świetlica szkolna zmieniła się w salon wróżb i wszyscy mogli poznać swoją przyszłość. Nasze wróżki za pomocą kart, szpilek, dłoni, zapałek a także tradycyjnego wosku przepowiadały świetlaną przyszłość. Cały dzień podsumowany został dyskoteką andrzejkową, na której wszyscy świetnie się bawili. Wszystkie te atrakcje zapewnili nam uczniowie Samorządu Uczniowskiego, za co serdecznie im dziękujemy.