Andrzejki

Była także możliwość lania wosku. Salon Wróżb odwiedzili również nauczyciele oraz wicedyrektor p. Urszula Szerszeń. Dodatkową atrakcją była loteria fantowa. Uczniowie za symboliczną opłatą mogli zakupić los i wygrać miły upominek. Zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup produktów żywnościowych i innych rzeczy potrzebnych na święta w ramach akcji „Każdy z nas może zostać Świętym Mikołajem”. Dzięki akcji wsparcie otrzyma także osoba z naszego otoczenia. W rolę wróżek wcielili się: Ada Maciąg, Klaudia Krawczyk, Kamila Maciąg, Kamila Gogacz, Paulina Seroka, Kasia Kłos, Edwin Stój, Kacper Pajda, Damian Jasek, Nikola Szczepaniak i Weronika Kwaśnik. Dzień wróżb zakończyła wieczorem dyskoteka andrzejkowa, podczas której jak zwykle uczniowie bawili się przy muzyce zaproponowanej przez absolwenta naszej szkoły Ireneusza Kultysa.

{gallery}images/pg1/2014-2015/Andrzejki{/gallery}