Bal Karnawałowy 2020 – Oddziały Przedszkolne

W dniu 30 stycznia nasze dzieci ze wszystkich sześciu oddziałów, wspólnie ze swoim  rodzeństwem oraz rodzicami wzięły udział w uroczystym balu karnawałowym zatytułowanym: „Tajemnice Oceanu”.

W oceanicznej scenerii, powitani zostali przez dyrekcję Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 licznie przybyli goście – mali i duzi – przebrani we wspaniałe stroje karnawałowe. Bawili się
z nauczycielkami oddziałów przedszkolnych naszej placówki przy muzyce przygotowanej specjalnie na tę okazję. Podążając za ruchami pań nauczycielek – przebranych za hawajskie dziewczyny – cała sala śpiewała i tańczyła z nami. We wspólnych pląsach można było spotkać wiele księżniczek, syrenek, rycerzy, policjantów, piratów i innych bohaterów ulubionych bajek czy filmów dla dzieci. Mile byliśmy zaskoczeni zaangażowaniem wielu rodziców przebranych w ciekawe stroje. Ten bal na długo pozostanie w naszej pamięci.

W chwili odpoczynku dzieci zostały zaproszone na stołówkę szkolną, gdzie rodzice serwowali przygotowany przez nich słodki poczęstunek oraz orzeźwiające napoje.