Bezpiecznie w szkole i nie tylko…

Specjalista ds. nieletnich starszy sierżant Ilona Tarczyńska  i przedstawiciel wydziału kryminalnego omówili najczęściej występujące w środowisku młodzieży zachowania ryzykowne oraz wskazali ich możliwe konsekwencje prawne. Wprowadzeniem do tematu był film „Więzienie stracony czas”, który młodzież obejrzała z dużym zainteresowaniem. Na koniec uczniowie zadawali pytania dotyczące nurtujących ich  problemów związanych z poruszoną problematyką.

Takie spotkania organizowane przez pedagoga szkolnego Aleksandrę Jasik odbywają się co roku z uczniami klas pierwszych w ramach godzin wychowawczych.
21 listopada br w spotkaniu o podobnej tematyce będą uczestniczyli, również rodzice uczniów klas pierwszych.

{gallery}images/pg1/2013-2014/Bezpiecznie w szkole{/gallery}