Brązowe medalistki Finału Międzypowiatowego

Dnia 23.10.2018r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Radomiu rozegrane zostały półfinały Międzypowiatowego Turnieju w piłkę nożną 5-tki dziewcząt . W zawodach tych wzięły udział 4 zespoły : PSP nr4 w Kozienicach, PSP w Tczowie, PSP w Siennie i ZSO nr4 w Radomiu. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Dwa pierwsze mecze nasze dziewczyny wygrały po ciężkiej i nieustępliwej walce. Ostatni mecz graliśmy z faworytem turnieju ZSO nr4 Radom. Mecz ten niestety przegraliśmy mimo ambitnej i sportowej postawy do ostatniego gwizdka.
Nasze reprezentantki awansowały do Finału Międzypowiatowego, który odbył się 26.10.2018r.w Radomiu. W finale znalazły się drużyny: PSP Grójec, PSP Wola, PSP 4 Kozienice oraz ZSO 4 Radom. Po zaciętych meczach dziewczyny zajęły ostatecznie 3 miejsce .Warto podkreślić, że jest to największe osiągniecie uczennic PSP 4 w historii szkoły. Byliśmy najmłodszym zespołem w całym turnieju .Na zakończenie Dyrektor szkoły wręczył puchary, medale i dyplomy wszystkim uczestnikom.

Skład reprezentacji szkoły :
Marta Skiba kl. VII a
Katarzyna Klimowicz kl. VII a