Rajd integracyjny uczniów klas pierwszych Publicznego Gimnazjum Nr1 im. Jana Pawła II w Kozienicach
Dnia 26 września 2012 roku odbył się integracyjny rajd uczniów klas pierwszych Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach.
Dnia 26 września 2012 roku odbył się integracyjny rajd uczniów klas pierwszych Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach.
Dziś łatwo się zagubić i zamiast iść prostą drogą, która prowadzi do zbawienia, trafić na wyboje. Ale jest na to rada.
Już po raz dwudziesty pierwszy 22 września br. Z kościoła pw. Świętego Krzyża w Kozienicach wyruszyła piesza pielgrzymka dzieci i młodzieży do sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Wysokim Kole.
Skład Samorządu Uczniowskiego na rok 2014/2015 przewodniczący: Damian Jasek, kl. III b z-ca przewodniczącego: Adrianna Maciąg, kl. III a sekretarz: Klaudia Krawczyk, kl. III a Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: mgr Magdalena...
Trzeciego września w Publicznym Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II, w Kozienicach odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013.
„Szkoła Równych Szans. IV edycja” Od 1 kwietnia 2012 r. Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach realizuje projekt „Szkoła Równych Szans .IV edycja” finansowany z Unii Europejskiej w ramach...
Uwaga! Egzaminy poprawkowe odbędą się w dniu 28 sierpnia 2012 r. o godzinie 9:00 w sali numer 1 oraz sali nr 2.