Cerrad Czarni Radom w PSP4

W czwartek 18 października w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 już po raz trzeci odbył się wspólny trening piłki siatkowej uczniów naszej szkoły z zawodnikami plus ligowego zespołu Cerrad Czarni Radom. Do Kozienic przyjechali: II trener zespołu Wojciech Stępień, przyjmujący Kamil Kwasowski, libero Kacper Wasilewski oraz rozgrywający Reto Giger. Ideą wydarzenia było promowanie siatkówki oraz aktywnego spędzania czasu wśród dzieci i młodzieży.
Przed zawodami wspólną rozgrzewkę z uczniami poprowadzili zawodnicy radomskiego klubu. Chłopcy z klas VIII oraz 3 gimnazjum trenowali pod okiem Kacpra oraz Reto, natomiast dziewczęta i chłopcy klas IV i V uczęszczający na zajęcia SKS z piłki siatkowej doskonalili umiejętności z Kamilem. Po wspólnych ćwiczeniach uczniowie rozegrali mecz piłki siatkowej. Zwycięska okazała się drużyna wzmocniona przez Kacpra oraz Reto pokonując przeciwników 25:23.
Na koniec zawodnicy Cerradu Czarnych Radom rozdali uczniom drobne upominki, chętnie rozdawali autografy oraz robili sobie pamiątkowe zdjęcia z młodzieżą.