Dzień Edukacji Narodowej w przedszkolu

W dniu 17.10.2018 w Oddziałach Przedszkolnych odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystościach wzięli udział Pan dyrektor Tomasz Trela, pani wicedyrektor Urszula Szerszeń, kozienicka poetka ludowa Pani Zofia Kucharska, pracownicy przedszkola oraz przedszkolaki z poszczególnych grup.
Dzieci pod kierunkiem pań nauczycielek przygotowały przepiękne występy artystyczne. Pojawiły się wiersze, piosenki, oraz układy taneczne. Uśmiechy na twarzach gościły przez cały okres trwania akademii.
Pani Zosia Kucharska przedstawiła swoje wiersze o naszym patronie Janie Pawle II, dla pana dyrektora oraz wiersz o jesieni.
Nie zabrakło oczywiście podziękowań w postaci laurek z życzeniami dla pana dyrektora, pani wicedyrektor, pracowników przedszkola, które wręczyły dzieci. Pani Zosia otrzymała w podziękowaniu wiersz, której bohaterką była właśnie Ona.
Akademia przebiegała w rodzinnej i przyjaznej atmosferze, którą zawdzięczamy zdecydowanie przepięknym występom przedszkolaków.