„Cień Tworzy Historię” – Powiatowy Konkurs Fizyczno-Kreatywny

15 czerwca 2023 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Augustowie koło Grabowa nad Pilicą miało miejsce rozstrzygnięcie Powiatowego Konkurs Fizyczno-Kreatywnego „Cień Tworzy Historię”. W konkursie tym uczeń za pomocą światła tworzył cień dowolnego przedmiotu, a potem wykorzystując swoją wyobraźnię, dorysowywał do niego coś, co podpowiadała mu wyobraźnia. Prac było wiele. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością i inwencją twórczą. Miło nam, że nasi uczniowie uplasowali się na czołowych miejscach. Wśród laureatów znalazła się uczennica Julia Syroka, zajmując III miejsce, a praca Filipa Szczepanika otrzymała wyróżnienie. Opiekunem uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Kozienicach była nauczycielka fizyki i matematyki, Pani Urszula Szerszeń.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Niech cień tworzy nową historię.