Konkurs z matematyki „Jaś i Małgosia” rozstrzygnięty!

29 maja 2023 w Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Kozienicach odbyła się druga edycja Wewnątrzszkolnego Konkurs z Matematyki „ Jaś i Małgosia” w dwóch kategoriach: dla uczniów klas IV i dla uczniów klas V. Głównym celem konkursu jest rozwijanie i pogłębianie zainteresowań matematycznych oraz inspirowanie uczniów do odkrywania ciekawych i kreatywnych rozwiązań zadań i zagadek matematyczno-logicznych.
Laureatami wewnątrzszkolnego konkursu z matematyki „Jaś i Małgosia”
(kategoria klasy IV) zostali:
I miejsce –Bartosz Majdak uczeń klasy 4b i ex aequo
I miejsce – Maja Wasiłek uczennica klasy 4b
II miejsce – Liliana Adamiec uczennica klasy 4a
III miejsce – Zuzanna Tokarz uczennica klasy 4a
Laureatami wewnątrzszkolnego konkursu z matematyki „Jaś i Małgosia” (kategoria klasy V) zostali:
I miejsce –Maja Grzesiak uczeń klasy 5c
II miejsce – Liliana Pakuła uczennica klasy 5c i ex aequo
II miejsce – Anna Kopeć uczennica klasy 5a
III miejsce – Kajetan Jezierski uczeń klasy 5c
Wyróżnieni uczniowie odebrali dyplomy i nagrody z rąk Pana Dyrektora Andrzeja Suwały. Organizatorem konkursu była pani Urszula Szerszeń.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !