Cudowne zakończenie I półrocza

Po raz drugi uczniowie Publicznego Gimnazjum Nr1 w Kozienicach mieli szansę kibicować podczas meczu siatkarskiego w ramach Partnerstwa Regionalnego W wyjeździe uczestniczyło 18 uczniów naszej szkoły.
W miniony piątek 10 lutego 2017r drużyna Cerradu Czarnych Radom ponownie wystąpiła w barwach naszej gminy. Tym razem radomska drużyna zmierzyła się z Asseco Resovia Rzeszów . Libero Czarnych zagrał w koszulce z logiem Kozienic w ramach Partnerstwa Regionalnego. To projekt wspierający rozwój siatkówki w miastach i gminach naszego regionu wprowadzony przez Stowarzyszenie CZARNI Radom.

Po zaciętej walce siatkarze Cerradu Czarnych Radom przegrali z ekipą Asseco Resovia Rzeszów w radomskiej hali MOSiRu 3:1.
Cerrad Czarni: Kędzierski, Żaliński, Smith, Bołądź, Fornal, Kohut, Watten(libero) oraz Ziobrowski, Gonciarz, Ostrowski, Zwiech, Filipowicz
Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (25:19, 18:25, 21:25, 14:25)