Kolejne zwycięstwo naszych siatkarek !!!

W sobotę 11.02.2017r. w Publicznym Gimnazjum Nr1 im. Jana Pawła II w Kozienicach odbyły się rozgrywki w piłkę siatkową dziewcząt o Mistrzostwo Powiatu. I tym razem reprezentacja siatkarek naszej szkoły nie zawiodła.
W turnieju wzięły udział reprezentacje trzech Gimnazjów: Publicznego Gimnazjum w Gniewoszowie, Publicznego Gimnazjum w Mniszewie oraz Publicznego Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach. Dziewczęta z naszej szkoły pokonały koleżanki z Gniewoszowa 2 : 0 ( 25:10 , 25:20 ) oraz reprezentację Mniszewa także 2 : 0 ( 25:12 , 25:19 ). Wygrywając turniej siatkarki zapewniły sobie awans do rozgrywek międzypowiatowych, które odbędą się w Radomiu.
Gratulujemy siatkarkom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Skład drużyny: – Patrycja Żak (3A) – kapitan, Aleksandra Rybakowska (3A), Oliwia Wróbel (3A), Weronika Gołębiowska (3A), Katarzyna Płatos (3A), Natalia Kłos (3A), Magda Komorowska (3A), Maja Wójcik (2D), Monika Wójcik (2D), Natalia Nowak (2D), Aleksandra Misztal (2A), Karolina Pietrzyk (2A) . Do turnieju drużynę przygotowała – Iwona Świątkowska.
Wyniki końcowe:
I miejsce – PG Nr 1 w Kozienicach