Czas zdrowo żyć!!!

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w PG1 już po raz kolejny tradycyjnie odbył się FESTYN ZDROWIA. Jak co roku celem tej imprezy było propagowanie zdrowego stylu życia.

Każda klasa miała za zadanie przygotować dwa dania konkursowe i cztery własne. Komisja w składzie:

Tomasz Trela – dyrektor naszej szkoły
Janusz Patkowski – przedstawiciel Starostwa Powiatowego
Krystyna Wilkowska – dyrektor sanepidu
Anna Janowska – metodyk
Grażyna Stańczuk – pielęgniarka w PG1

przechodząc obok stanowisk, oceniała nasze starania. Po degustacji i ocenie przez jury, każdy z uczestników mógł podejść do wszystkich stanowisk i spróbować potraw swoich konkurentów. W międzyczasie można było sprawdzić poziom glukozy we krwi i zmierzyć ciśnienie. Wszyscy z niecierpliwością czekali na ogłoszenie wyników. A oto one:

I miejsce:
1c

II miejsce:

3c
2d