Czwarta rocznica kanonizacji Jana Pawła II

8 kwietnia młodzież naszej szkoły wzięła udział we mszy świętej dla uczczenia czwartej rocznicy kanonizacji Jana Pawła II. Nasi uczniowie pełnili wartę. Po mszy św miała miejsce uroczystość złożenia kwiatów i zapalenia zniczy pod pomnikiem Patrona Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Kozienicach. Naszą szkołę reprezentował dyrektor Tomasz Trela. Opiekunami honorowymi byli : Mariusz Prawda – Przewodniczący Rady Miejskiej w Kozienicach , dr inż.Tomasz Śmietanka – Burmistrz Gminy Kozienice, Małgorzata Bebelska – wiceburmistrz, Włodzimierz Stysiak – Przewodniczący Rady Powiatu Kozienickiego, Andrzej Jung – Starosta Powiatu Kozienickiego, Mirosław Podolski reprezentujący Krzysztofa Figata – prezesa Enei Wytwarzanie, ks. kan. Kazimierz Waldemar Chojnacki – Proboszcz Parafii pw. Św. Krzyża w Kozienicach. Podziękowania za pomoc należą się uczniom klasy III A: Aleksandra Król, Kamila Utnicka, Ola Wolszczak, Patrycja Olszewska, Miłosz Jabłoński i Maksymilian Woźniak.