Dwubój nowoczesny

07.04.2018r. młodzież naszej szkoły brała udział w zawodach sportowych „Dwubój nowoczesny”. Rywalizacja drużynowa odbywała się w kategorii dziewcząt(4) i chłopców(4) klas VII i oddziałów gimnazjalnych na szczeblu gminnym. Zmagania rozpoczęły się na obiektach krytej pływalni „Delfin” w Kozienicach pływaniem stylem dowolnym na dystansie 100m. Następnie rywalizacja przeniosła się na bieżnię stadionu miejskiego w Kozienicach gdzie młodzież musiała pokonać dystans 1000 m. Po podliczeniu punktów po dwóch konkurencjach każdego z zawodników, a następnie zsumowaniu punktów wszystkich zawodników wyłoniono zwycięzców. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła reprezentacja PSP nr 4 w Kozienicach
( dziewczęta zdobyły 4462 punkty). Drugie miejsce dziewczęta z PSP nr 2 w Kozienicach. Nasi chłopcy uplasowali się na drugim miejscu ( chłopcy zdobyli 4889 punktów). W kategorii chłopców zwyciężyli uczniowie z PSP nr 2.
Naszą szkołę reprezentowała 4-ro osobowa drużyna dziewcząt i 4-ro osobowa drużyna chłopców.
Skład zwycięskiej reprezentacji dziewcząt PSP 4 w Kozienicach:
Barbara Kania 3A, Roksana Banaś 2A, Zuzanna Maj 7D, Aleksandra Sot 7D

Skład drużyny chłopców PSP 4 w Kozienicach:
Kacper Wójcik 2F, Cezary Weronowicz 2F, Marcin Michalak 2E, Filip Kusio 2A.

Indywidualnie w kategorii dziewcząt najlepszą zawodniczką naszej szkoły okazała się Zuzanna Maj 7D (1564 pkt.), a w kategorii chłopców