Dotarliśmy do stacji „wakacje”

23 czerwca oficjalnie zakończył się rok szkolny 2016/2017 . Nadszedł najbardziej wyczekiwany dzień roku szkolnego. O godz. 9.00 na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.
Po wprowadzeniu sztandaru odśpiewaliśmy hymn państwowy. Następnie głos zabrał pan dyrektor Tomasz Trela, który przywitał zgromadzonych uczniów i rodziców oraz podsumował miniony rok szkolny. Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Hubert Baczek podziękował dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły i życzył wszystkim udanych wakacji.
Wyróżniający się uczniowie odebrali z rąk wychowawców nagrody książkowe. W tym roku szkolnym było ich naprawdę dużo, widać wyniki pracy naszych uczniów.
Zakończenie uroczystości miało jeden szczególny, dramatyczny moment, kiedy dyrektor Tomasz Trela w swoim wystąpieniu powiedział, że nigdy nie wyobrażał sobie by sztandar naszego gimnazjum został wyprowadzony po raz ostatni.

Życzymy wszystkim uczniom radosnych, pełnych słońca i pozytywnych wrażeń z wakacji 🙂 Odpoczywajcie bezpiecznie !!! 🙂