DRUŻYNA KANGURA W NASZYCH ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

29 września w naszym przedszkolu odbyły się pokazowe zajęcia sportowe Drużyny Kangura firmy Przedszkoliada.pl
W ramach zajęć dzieci odbyły 15 minutową podróż po kontynentach, gdzie z wykorzystaniem piłki liczyły do 10 w języku angielskim, utrwalały znajomość schematu własnego ciała, czy też doskonaliły znajomość pojęć „góra” , „dół”. Bawiły się doskonale, a prowadzący wykazał się niesamowitym talentem aktorskim i zaangażowaniem, czym zjednał sobie dzieci – były skupione i chętne do współpracy.
Zajęcia sportowe Drużyny Kangura odbywają się w grupach 12 osobowych, raz w tygodniu na terenie przedszkola, trwają 30 min i przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-6 lat. Ich celem jest zaspokojenie naturalnej chęci i potrzeby ruchu u najmłodszych poprzez zabawy z zakresu podstaw piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i piłki nożnej.
Zachęcamy do odwiedzenia strony www.przedszkoliada.pl i zapoznania się z ofertą zajęć.
Więcej zdjęć -> tu