Duży sukces naszych uczniów , jedziemy do Wołomina :-)

1 marca 2017 r. w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach odbyło się podsumowanie eliminacji powiatowych XXIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”. Nasi uczniowie uzyskali dwa pierwsze miejsca oraz jedno drugie miejsce. W kategorii prezentacja multimedialna I miejsce Jacek Mikutel i Maciej Smolarczyk za pracę pt. „Bitwy Kozienickie – rowerowa wędrówka z TRInO” (opiekun Sebastian Kotlarek) II miejsce Barbara Kania za prezentację multimedialną pt. „Moje najciekawsze ścieżki krajoznawczo – turystyczne”, (opiekun Maria Rytko) W kategorii praca zespołowa pisana I miejsce za pracę pt. „Bóg, Honor, Ojczyzna. Szlakiem osób poległych za nasza ojczyznę” otrzymali Jacek Mikutel oraz Maciej Smolarczyk (opiekun Grzegorz Kocyk) Na uwagę zasługuje fakt, że nasi uczniowie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 25 marca w Wołominie.