Dyskoteka karnawałowo-walentynkowa :-)

8 lutego w naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowo-walentynkowa. Podczas zabawy zorganizowano konkurs tańca shuffle dance do muzyki house. Bezapelacyjnie wygrała klasa 1F , którą reprezentował zespół w składzie : Natalia Chałdaś,Wiktoria Dziosa,Lena Grabska,Alicja Łukasiak i Oliwia Wołos.Dziewczęta zaprezentowały najciekawsze wykonanie „shuffle dance” i wygrały dla całej klasy „Bon na niepytanie” na jeden dzień. Szczególną atrakcją tego dnia był popularny na całym świecie „Mannequin challenge” , który dostarczył bawiącej się młodzieży extra wrażeń. Podczas dyskoteki można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na specjalnie przygotowanej ściance walentynkowej w „STÓDJO OBIEKTYFF” , którą przygotowały : Julia Górka,Wiktoria Krupa,Laura Nowakowska,Natalia Kłos i Julia Telbusiewicz. Podziękowania lecą do DJ Adama 🙂 Wszystkie te atrakcje zapewnili nam uczniowie Samorządu Uczniowskiego, za co serdecznie im dziękujemy. Oczywiście wielkie brawa należą się również wszystkim uczestnikom konkursu tańca i dyskoteki za duże zaangażowanie i wspaniałe zachowanie naszej młodzieży 🙂 .