Dzień wróżb

Tradycyjnie przepowiadano przyszłość z dłoni przy pomocy kart, szklanej kuli, szpilek, numerologii, była także możliwość lania wosku. Salon Wróżb odwiedzili również nauczyciele oraz dyrektor p. Tomasz Trela i wicedyrektor p. Barbara Wojtasik.

Dodatkową atrakcją w była loteria fantowa. Uczniowie za symboliczną złotówkę mogli zakupić los i wygrać miły upominek. Za zebrane pieniądze zakupione zostaną materiały biurowe, szkolne oraz środki czystości dla Placówki Socjalizacyjnej „Panda” w Kozienicach W rolę wróżek wcielili się: Monika Matejko (III f), Dominika Kuchciak (III f), Andżelika Kacperek ( III b), Weronika Lesisz ( III b), Paulina Mróz ( II d), Weronika Kowalczyk (II d), Aleksandra Kutyła ( II d), Emil Plewka ( III e), Jakub Wójcik ( III a) oraz Patryk Woźniak ( III d).

Dzień wróżb zakończyła wieczorem dyskoteka andrzejkowa.

{gallery}images/pg1/2012-2013/Dzien wrozb{/gallery}